Eye of the storm Our blog about the winds of change
back

Co Je SUSTAINABILITY?

Pokud si asociujete slovo „udržitelnost“ s obětováním se, nízkou kvalitou, omezení byznysu nebo s dlouhovlasými nemytými aktivisty, pak vám uniká obrovská možnost profitu a marketingu zdarma.

Udržitelnost je rovnocenný průnik toho, jak se chováme k lidem (společnost), životního prostředí (ekologie) a obchodu (ekonomická životaschopnost).

  • Ano, udržitelnost má dost co dočinění s ochranou životního prostředí, ale NENÍ to ekologický aktivismus; je to byznys model postavený na vykonávání dobra a na ochraně lidí, životního prostředí A byznysu- rovným dílem, od změn, které jsou před námi. Pokud něco ubližuje lidem nebo prostředí, ve kterém žijí nebo pokud byznys není dobrým byznysem, není to udržitelné.
  • Je to sociální hnutí, které se zabývá zdravím, demokracií a umožňující lidem zodpovědnost (osvobozuje je, udržuje je zdravé, ujišťuje se, že vydělávají spravedlivé výdělky, ze kterých je možné vyžít a tím jim dává jejich životy pod kontrolu) nejen, že zvětšuje možnosti obchodu, ale zajišťuje ekonomický růst.
  • Je to úspěšný byznys model, který byl vyzkoušený, testovaný, vylepšený a zrealizovaný (pro referenci se, prosím, podívejte na evidenci a související posty ze seznamu níže)
  • Je to nový a vylepšený kapitalizmus. Problémy kapitalizmu 20. století byly vylepšeny ve 21. století. Kapitalizmus potřebuje obchody (lidi) a zdroje (životní prostředí), uchovává a pomáhá oběma těmto.
  • Je to o vašem životě a o životě vašich dětí. V jakém sociálním, ekologickém a byznys prostředí chcete žít, až zestárnete? Změny se dějí rychleji a rychleji, úpadek životního prostředí a vzestup nerovnoprávnosti mezi lidmi nejsou tím, co bude. Ty se dějí právě teď a stupňují se.
  • Teď je čas začít. A Butterflies & Hurricanes vám mohou pomoci provést přechod.


Udržitelnost je průsečík zájmů. Tím, že bereme v úvahu a jsme spravedliví ke všem, jsme prospěšní všem.

Hlavní podstata: Když slyšíte nebo čtete slovo „udržitelnost“, pak první, co by vás mělo napadnout je jak udržet a vylepšit váš byznys, aby vzrostl váš profit a životnost. Potom se zamyslete nad tím, jak ten samý cíl může zajistit lepší bezpečí, pohodu a zdraví Vám, rodině a vaší budoucnosti.

Comment

add a comment
Calculate 4 + 1?